Anasayfa // KurumsalYENİAYLAR taban sanayi 1992 yılında İç Anadolu bölgesinin ayakkabı sektöründe kalbi olan Konya’da üretime başlamıştır. YENİAYLAR taban ,sürekli yenilenen ve genişleyen makine parkuru ile sizlere daha iyi hizmet vermek, daha kaliteli ürün sunabilmek amacını güderek üretim ağını hızla büyütmektedir.

 

Bugün,Büsan Organize Sanayi sitesinde bulunan 2.500 m2 ‘lik üretim alanında aylık ortalama 450.000 çift taban üretim kapasitesi bulunan ve her türlü taban ihtiyacını karşılayabilecek bir tesise ulaşmıştır. Tasarımlarında renkli ve farklı çizgi yakalayan YENİAYLAR taban bugün üretiminin büyük bir kısmını çeşitli satış noktalarıyla Türkiye ve bir kısmını yurt dışına ihrac etmektedir .

 

Yeniaylar Taban (Termo.poli,kauçuk.tpu,pvc ve ortapedik taban ) üretiminde ayakkabı yan sanayinde tercih edilen bir marka haline gelmiş Yeniaylar markası sektördeki yerini almıştır. Yüksek kalitede üretim yapmayı ve sınırsız müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen Yeniaylar dünyada ayakkabı yan sanayinde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

 

YENİAYLAR taban sürekli gelişen yapısıyla modern üretim tekniklerini kullanarak yılların verdiği deneyimi ve azmi ile sizlerin ürün yelpazesini genişletmeyi ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Bu anlayışıyla YENİAYLAR taban Türkiye ayakkabı sektöründe modanın ,şıklığın ve sağlamlığın temsilcisi olmayı kendine vizyon edinmiştir.
© 2012 YENİ AYLAR TÜM hakları saklıdır
bilgi@yeniaylar.com


Consept by MASSKE